Koopmans Printmedia, gevestigd in Zwanenburg, heeft per 1 april 2025 de Unissant Grafische Groep in Hoofddorp overgenomen. Eerder deze maand werd de groep in staat van faillissement gesteld.
Vrij recent nog werd door Koopmans Printmedia het bedrijf Westerhoven Grafische Afwerking in Cruquius overgenomen. Met de acquisitie van de Unissant Grafische Groep komen daar nog meer disciplines bij. Onder deze laatste groep vallen gerenommeerde bedrijven uit de grafische sector, waaronder: Van Lierop Grafimedia BV, Offsetkopie Prepress & Print BV, Nieuwenhuizen Zeefdruk & Sign BV en Van Assema Grafimedia BV.
Meer capaciteit en expertise
Directeur-eigenaar Frank Koopmans stelt: “Dankzij deze overname breiden we onze capaciteit, expertise én slagkracht flink uit. Zo kunnen we onze klanten nóg beter en sneller van dienst zijn.”

Voor de klant betekent dit meer mogelijkheden in druk- en printtechnieken, versterking van het team met ervaren vakmensen en nog meer mogelijkheden voor extra maatwerk, flexibiliteit en creatieve oplossingen. De focus op kwaliteit en persoonlijke service blijft, zo wordt verzekerd, evenals vaste contactpersonen.
Schuurtje in Amstelveen
De vader van Frank Koopmans startte in 1965 met Drukkerij Koopmans in een schuurtje in Amstelveen. Het familiebedrijf werd groter en groter en via Amsterdam kwam het uiteindelijk in Zwanenburg terecht. Toen het bedrijf 2008 naar de huidige locatie in Zwanenburg verhuisde had het tien medewerkers in dienst. Het personeelsbestand omvat nu een veelvoud daarvan.
Onlangs investeerde Koopmans Printmedia nog in een Zünd Q-line snijtafel waarbij twee robotarmen voor de in- en uitleg zorgen. Een uitgebreide reportage is te lezen in Sign Benelux nr. 3-2025.

