In een prachtige, nieuwe showroom in Tiel verwelkomde Igepa Nederland haar gasten deze week tijdens twee demodagen. Met enkele voorproefjes op Fespa een mooi moment voor een presentatie.
"Met deze demodagen willen we laten zien wat we doen", vertelt Lars Vreeke van Igepa Nederland. Het bedrijf opende deze maand de deuren van een zeer ruime showroom, met meer dan 650 vierkante meter vloeroppervlak, voorzien van de nieuwste printers, laminatoren, folie en afwerkapparatuur
Themagericht
I
gepa is van plan vier keer per jaar een demodag te organiseren, waaraan een thema wordt gehangen. De nieuwe showroom leent zich ook goed voor trainingen. Vreeke: "Met EasySign gaan we hier opleidingen verzorgen en met 3M gaan we wraptrainingen doen." 3M laat ter plekke zien dat de ruimte prima geschikt is voor carwrap. Demonstraties vinden plaats op auto's van Igepa-vertegenwoordigers, die na de demodagen rondrijden met een kleurrijk ingepakte auto met sportthema.
Verbreden
Op het gebied van printen, is Igepa haar assortiment aan het verbreden. Naast de printers van Mimaki zi
jn nu ook machines van Epson en Grapo Technologies in het pakket opgenomen. Speciaal voor deze gelegenheid is de Shark, de hybride UV-printer van Grapo Technologies, naar Tiel gehaald om zijn kunsten te tonen. En met een primeur. De printer in Tiel is uitgerust met de nieuwe automatische feeder, die eigenlijk op Fespa haar wereldwijde primeur zou beleven. De feeder kan kartonnen platen en de meest gangbare stijve materialen tot een maximale dikte van 10 mm en maximale afmetingen van 2000×2000 mm verwerken.
Ringen
Naast printen, is in Tiel ook volop aandacht voor afwerking van materialen. Zo is er een nieuwe halfautoma
tische ringenpers in het assortiment opgenomen. Een mooie aanvulling op de handmachine en de volautomaat die Igepa ook levert. De ring moet je er met de hand inleggen, het inslaan gaat met een voetpedaal en kost dus geen kracht. De pons is wisselbaar voor verschillende ringmaten en afhankelijk van het materiaal is de druk in te stellen in vier varianten.

