In dit dossier vindt u algemene informatie over Sign2Com 2018 en nieuws dat door exposanten wordt aangeleverd. Deze beurs vindt plaats van 16 t/m 18 september 2018 in Kortrijk Xpo.

Sign2Com is een professionele ‘Get Together’ waar spelers uit de reclame-, signage-, media- en communicatiewereld zich profileren. Exposanten gaan een creatieve dialoog aan met bezoekers uit de reclame-, signage-, media- en communicatiesector.

Praktische informatie

Openingstijden:
Zondag 16 september 2018 van 10.00 tot 18.00 uur
Maandag 17 september 2018 van 10.00 tot 18.00 uur
Dinsdag 18 september 2018 van 10.00 tot 17.00 uur

Toegang

Gratis bij voorregistratie via de website met de unieke code op uw uitnodigingskaart of code PERS101.

€10,00 pp zonder voorregistratie en zonder uitnodigingskaart via één van de exposanten; €5,00 pp zonder voorregistratie maar met uitnodigingskaart via één van de exposanten.

Locatie

Kortrijk Xpo – Doorniksesteenweg 216 – 8500 Kortrijk – België
Toegang via Xpo Noord en Xpo Zuid

Stuur uw noviteiten

Informatie van standhouders over de noviteiten die zij op deze beurs presenteren, zijn van harte welkom bij de redactie. Stuur uw beursnieuws, bij voorkeur met beeldmateriaal, naar redactiesign@eisma.nl.