Signnieuws

Het Benelux Online Print Event (BOPE) van VIGC is dit jaar op woensdag 8 juni in de Zoo van Antwerpen. Met het evenement wil de organisatie e-business binnen de strategie van het grafisch bedrijf een centrale plaats geven.

De speciale aandacht voor e-business komt voort uit de digitale tsunami die de maatschappij de laatste jaren overspoelt en de forse e-commerce groei die daarmee gepaard gaat. Deze heeft zich ook versneld doorgezet binnen de grafische sector.

Trends

Internationale sprekers praten de deelnemers bij over de ontwikkelingen en trends op het gebied van de online printindustrie, de franchising die gaande is, de transitie van old fashion offset print naar W2P en hoe Artificial Intelligence (AI) de printindustrie kan helpen.

De dag voor het event, 7 juni, bestaat de kans om een Masterclass e-Business Print te volgen. Deze wordt verzorgd door industrie-expert Bernd Zipper. Tickets voor BOPE zijn hier te bestellen.

Inschrijven nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.