Open dagen scholen

Diverse scholen die beroepsopleidingen aanbieden, houden binnenkort hun jaarlijkse open dagen. Toekomstige studenten kunnen dan alvast kennismaken met onder andere de opleiding signmaker.

Op zondag 18 januari en maandag 19 januari houdt De Rooi Pannen in Tilburg open dagen. De tweede dag is bedoeld voor stagebedrijven als andere belangstellende bedrijven. Speciale aandacht is er voor de nieuwe opleiding Signmaker niveau 4.

Advertentie


Voor SintLucas in Boxtel staat het studiejaar 2008-2009 in het teken van hun 60-jarig jubileum. Centraal thema is '60 jaar Meesterlijk'. De open dagen van deze mbo-school zijn op 29 en 30 januari van 14.00 tot 21.00 uur. Mediavormgever, vormgever ruimtelijke presentatie & communicatie, en interieurvormgever, restauratie & decoratie zijn studierichtingen die hier onder meer worden aangeboden.

Nimeto in Utrecht houdt op verschillende dagen open huis, namelijk op 13 maart, 27 mei en 25 juni van 15.00 tot 21.00 uur. Daar wordt ook opgeleid tot medewerker sign middels een 2-jarige opleiding op niveau 2.

De open dagen van Cibap in Zwolle vinden plaats in de maand februari, te weten vrijdag 6 en zaterdag 7 februari van 09.00 tot 15.00 uur. Bij de opleiding 'Medewerker Vormgeving' zijn er vijf varianten om het diploma te halen: medewerker productpresentatie, tentoonstellingsbouw, sign, dtp en fotografie/audiovisueel.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.