Tijdens de Big Fespa, de beurs die van 22 tot en met 26 juni in München wordt gehouden, organiseert ZSO ook weer een Hollandse avond. Speciaal voor alle Nederlandse beursbezoekers zal op donderdag 24 juni in de avonduren een netwerkbijeenkomst worden belegd.
Meer informatie over de precieze tijd en de locatie van het Holland House volgt later, maar Nederlanders kunnen nu dus al rekening houden met deze bijeenkomt in de eigen planning rond het bezoek aan de beurs in München.
Om gratis toegang te hebben tot de Fespa-beurs, kunt u zich hier inschrijven.
Fespa Awards
ZSO wijst er tevens op dat de tijdens de Fespa in München dit jaar weer de Awards voor de beste/mooiste producten uit onze industrie worden uitgereikt. Men kan nog steeds meedoen in 22 verschillende onderdelen verdeeld over vier categorieën: zeefdruk, textiel, industrieel en digitaal.
Op dit moment zijn er vanuit Nederland nog geen inschrijvingen. Dit kan nog tot 19 mei. Voor meer informatie en aanmelding ga naar www.fespa2010.com/awards

