Energie-investeringsaftrek ledverlichting

Si'bon, de organisatie voor binnen- en buitenreclame, meldt in haar nieuwsbrief dat ook in 2009 voor lichtreclame met leds speciale investeringsaftrek is te krijgen. Dit is informatie die nuttig kan zijn in de communicatie richting een eindklant die overweegt te investeren in lichtreclame.

Ondernemers die investeren in energiebesparing en duurzame energie kunnen dit jaar namelijk weer rekenen op extra fiscaal voordeel als zij Energie-investeringsaftrek (EIA) aanvragen. Naast de gebruikelijke afschrijving, is 44 procent van de investeringskosten van deze bedrijfsmiddelen aftrekbaar van de fiscale winst. Over één of meer jaren hoeft men dan minder inkomstenbelasting of vennootschapsbelasting te betalen.
Bedrijfsmiddelen die een doelmatig gebruik van energie bevorderen en voldoen aan bepaalde energieprestatie-eisen (zoals led-verlichtingssystemen, code 210506) komen in aanmerking voor de EIA. Een energieprestatie-eis is bijvoorbeeld een besparingsnorm per geïnvesteerde euro of een rendementseis.

Voor meer informatie verwijst Si'bon naar de brochure en energielijst 2009, die beschikbaar zijn via https://www.senternovem.nl/eia

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief

Met de gratis wekelijkse nieuwsbrief van Sign Benelux ben je altijd op de hoogte van het nieuws uit de signbranche, ontwikkelingen, acties en aanbiedingen.